czwartek, 13 lutego 2014

classic wooden table and white chairs

Już najwyższa pora na wpis! Dziś przeniesiemy się do jadalni. A tam klasyczny, drewniany, duży stół jadalny. Jednak na tym klasyka się kończy, bowiem towarzyszyć mu będą nowoczesne krzesła i w dodatku w kolorze białym. Nigdy nie myślałam o takim połączeniu dopóki nie zobaczyłam tego zdjęcia:

Now it's high time for the alert! Today we move to the dining room. And there's a classic wooden, a large dining table. However, for including the classic ends, accompany him will be modern chairs and white in color. I never thought about such a combination until I saw this picture:

www.pinterest.com

Niewiele się dzieje na tym zdjęciu, ale właśnie urzeka ono swą prostotą. Natchnęło mnie także do poszukania innych, podobnych aranżacji, połączenia drewnianego stołu z białymi krzesłami o nowoczesnej formie. Oto co znalazłam:

Not much happens in this photo, but it captivates you with its simplicity. Inspired me to find other similar arrangement, wooden table with white chairs, modern form. Here's what I found:www.pinterest.com

Najpierw połączenie ciemnego drewna z bielą krzeseł. Mnie najbardziej podobają się drewniane nóżki tych krzeseł na drugim i trzecim zdjęciu. Zobaczcie także jak wspaniale dobrane jest oświetlenie. 

First, a combination of dark wood with white chairs. I most like the wooden legs of the chairs on the second and third photo. Also take a look at how wonderfully matched is lighting


www.pinterest.com


Teraz nieco jaśniejsze zestawienia, oba bardzo udane. 
A Wy co uważacie na temat tego połączenia? Czekam na opinie:)

Now a little clearer, both very successful. 
And what you think about this connection? Waiting for feedback;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!