czwartek, 20 lutego 2014

the best time to read

U mnie za oknem szarość i deszcz, czyli jednym słowem ponura aura. W taką pogodę najlepiej nie wychodzić z domu. Najlepiej zostać z kubkiem ciepłej kawy i z ciekawą lekturą, która umili nam ten dzień. Oczywiście nie każdy może sobie na to pozwolić w tygodniu, lecz weekend za pasem (choć mam nadzieję, że w weekend zaświeci słońce).
Aby lektura była przyjemna to nie tylko wszystko zależy od treści książki, lecz także od otoczenia w jakim czytamy. Zobaczcie czy w poniższych aranżacjach czytałoby się Wam lepiej.

I greet the gray and the rain, that is, in a word, grim time. In this weather it is best not to leave the house. It is best to stay with a cup of hot coffee and interesting reading that accompany us that day. Of course, not everyone can afford it a week, but the weekend under his belt (although I hope that over the weekend the sun lights up).That reading was nice it's not just all depends on the content of the books, but also on the environment in which we read.
Cudowny kącik dla dzieci.

Wonderful children's corner.


www.pinterest.com
Ale książki też muszą mieć swoje miejsce w naszym domu. I wcale nie muszą to być nudne półki, czy klasyczne regały. Jest bardzo wiele sposobów na to by ciekawie przechowywać książki, nadając równocześnie interesującego wystroju dla danego wnętrza. 

But the book must also have their place in our house. And didn't have to be boring shelves, or classic bookcases. There are lot of ways to store interesting books, giving at the same time, interesting design for the interior.
www.pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!