niedziela, 9 marca 2014

a woman's apartment in white colour

Co prawda wczoraj był Dzień Kobiet, ale dziś chcę Wam pokazać urocze mieszkanie. Mieszkanie typowo kobiece, całe utrzymane w bieli. Co można o nim powiedzieć? Na pewno to, że nie są to przesłodzone wnętrza, lecz panuje tam równowaga pomiędzy stylem nowoczesnym a boho chic. Jest ono małe, jeden pokój, który jest zarówno pokojem dziennym jak i sypialnią, kuchnia i łazienka. Ale czy dla jednej osoby nie jest to wystarczające lokum?

It is true that yesterday was a day for women, but today I want to show you a charming apartment. Apartment typically feminine, all decorated in white. What can you say about it? I'm sure that these are not sugary, but there is a balance between modern style and boho chic. It is a small, one room, which is both a living room and a bedroom, kitchen and bathroom. But if for one person is not enough accommodation?

2 komentarze:

  1. Świetne! Wydawało by się, że takie prawie monochromatyczne białe wnętrze jest nudne, a tymczasem to jest bardzo ciekawe. Zazwyczaj jak widzę białe wnętrza to dorzuciłabym coś kolorowego, a to podoba mi się takie całe białe.

    OdpowiedzUsuń
  2. może dlatego, że podłoga utrzymana jest w ciemniejszej tonacji, więc biel nie jest przytłaczająca:)

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!