sobota, 8 marca 2014

cosy and family

W ten piękny dzień nie mogłam pokazać nic innego niż cudownego, przytulnego, komfortowego oraz bardzo rodzinnego mieszkania. Znajduje się ono w Szwecji, lecz tym razem w kamienicy. Naprawdę jestem pełna uznania dla projektantów tego mieszkania, sama z chęcią przeniosłabym je do mojego miasta:) W dzisiejszej inspiracji znów jest wszystko jak należy więc nie będę opisywać każdego wnętrza. Po prostu pozostawiam Was z tymi wspaniałymi fotografiami.
No i jeszcze... Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Pań! 


In this beautiful day I couldn't show anything other than wonderful, cozy, comfortable, and very family. It is located in Sweden, but this time in the House. I really am full recognition for this apartment, with a desire to moved it to my city;) In today's inspiration, again, is all as it should be so I'm not going to describe any interior. Just leave You with these great photos.And yet ... All the best to all the ladies! 
1 komentarz:

  1. Białe wnętrza w skandynawskim stylu, to coś co kocham od dawna.Bardzo inspirujące mieszkanie, i takie przestrzenne.Mnie urzekł balkonik.Cudowny.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!