środa, 19 marca 2014

trip to Brooklyn

Kolejna podróż do USA, tym razem do Nowego Jorku, a dokładnie na Brooklyn. Tam właśnie znajduje się dzisiejsza inspiracja. Lokum to zamieszkuje małżeństwo. Nie jest to duże mieszkanie, lecz ma tę zaletę, że jest dwupoziomowe. Dół pełni funkcję reprezentacyjną a góra prywatną. Lokatorzy sami określają styl swojego mieszkania: odpowiada ono współczesnym trendom, jednak wkradają się tam elementy nostalgiczne, wiele dodatków to pamiątki rodzinne, czy pamiątki przywiezione z licznych podróży. Preferują jednolite barwy, ale odstępstwem są dodatki, które mogą być wzorzyste. Zapraszam do podróży na Brooklyn:)

Another trip to the United States, this time to New York, and the Brooklyn. There is today's inspiration. Accommodation is in a marriage. This is not a big apartment, but has the advantage that it is. Down acts as representative and mountain. Tenants themselves define the style of your apartment: it corresponds to the modern trends, however, creep there elements of nostalgic, many additives are family heirlooms or gifts imported from numerous journeys. Prefer uniform colour, but derogation are Add-ons that can be patterned. I invite you to travel to Brooklyn:)Mnie się najbardziej podoba ta stara, zniszczona, drewniana podłoga. Trzeba przyznać, że ma w sobie to coś. A Wy jak sądzicie?

Me to I like this old, damaged, wooden floors. I must admit that it has that something. And you, what do you think?
2 komentarze:

  1. Anonimowy19/3/14

    Funkcja reprezentatywna? Reprezentacyjna!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie się mieszkanie podoba, bardzo lubię klimat Nowego Jorku. Spodobała mi się zwłaszcza jadalnia, no i oczywiście podłoga. Jestem w trakcje urządzania pokoju dziennego w klimacie miejskim. Gdy skończę zdjęcia wstawię na mojego bloga inspiracjewmoimmieszkaniu.blogspot.com Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!