czwartek, 15 maja 2014

a mini house in the city

Dziś coś naprawdę uroczego. Mały domek w centrum miasta. Dwupoziomowy o metrażu, który ma zaledwie 59 m2. No i taras w mieście, coś wspaniałego, mały raj w miejskim zgiełku. A jakie jest samo mieszkanie. Jasne, przestronne, dobrze zagospodarowane. Wszystko ma na celu by optycznie powiększać tę przestrzeń, czego dobrym przykładem są transparentne krzesła. Z chęcią bym tam zamieszkała. 

Today something really charming. Small house in the city center. Duplex on the size of the property, which is only 59 m2. Well, terrace in the city, something wonderful, a little paradise in the city's hustle and bustle. And what is the same apartment. The bright, spacious, well-developed. Everything is designed to be visually enlarge the space, a good example are transparent chairs. I'd love to live there. 
1 komentarz:

  1. Z zewnątrz domek wygląda na mały, ale w środku wydaje się, że przestrzeń jest naprawdę spora. Ale to, tak jak pisałaś, pewnie te krzesła przezroczyste, lustra i inne fajne zabiegi wizualnie powiększające miejsce :) Tak czy tak - sama bym z chęcią zamieszkała w takim miejscu

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!