czwartek, 19 czerwca 2014

gentle living room

Co uwielbiam we wnętrzach? Szarość. Szczególnie jeśli chodzi o kolor ścian i kolor sofy. Ten salon jest dla mnie idealny, jasny, delikatny, przełamany kilkoma pastelami. Do tego kilka metalowych akcentów, takich jak lampa (podobną możecie znaleźć tu), które odbijają światło. No i połączenie czekoladowego okna i białych zasłon. Jedynie dywan do mnie nie przemawia. A co Wam się podoba w tym wnętrzu, a co byście zmienili? Czekam na Wasze opinie:)

What I love in the interiors? Gray. Especially when it comes to wall color and the color of the sofa. This room is perfect for me, bright, delicate, broken a few pastels. Until a few metal accents such as lamps that reflect light. Well, a combination of chocolate and white window curtains. Only a carpet not appeal to me. What do you like in the interior, and what would you change?I look forward to your feedback :)


2 komentarze:

  1. Mi się wnętrze bardzo podoba, zarówno meble, jak i dodatki, chociaż ja dodałabym jeszcze więcej białych elementów, aby optycznie rozjaśnić pokój :)

    http://pinkbackpacker.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Super.

    ♡ Would be so happy to see you as a visitor up on hug-you.com ♡

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!