wtorek, 9 września 2014

small country house

Czy istnieje stereotyp wiejskiego domu? Myślę, że wielu z Was ma w głowie jakąś wizję na ten temat. Jednak dziś za sprawą projektu domu Zosia, chcę udowodnić, że wnętrza eleganckie, ale równocześnie i bardzo przytulne bardzo dobrze sprawdzają się w takiej scenerii. 

Is there a stereotype of a country home? I think many of you have in your mind a vision on the subject. But today, thanks to the project home Zosia, I want to prove that the interior of elegance, but at the same time very cozy and very well in such a setting.

Ten niewielki, parterowy dom składa się z obszernego salonu połączonego z holem i kuchnią oraz z trzech sypialni, łazienki i wc. Jego konstrukcja jest bardzo prosta, bowiem zbudowany jest na planie kwadratu. 

This small, one-storied house consists of a spacious living room with lounge and kitchen, three bedrooms, bathroom and toilet. Its design is very simple, because it is built on a square plan.Naturalne barwy połączone z drewnem pojawiające się na elewacji domu są kompatybilne z tym co znajdziemy we wnętrzu. Dominują beże i ciemny brąz. A wszystko to dopełnia czysta biel. Masywne meble mają tu zastosowanie, właśnie takie kojarzą nam się z życiem na wsi. Jednak wysmakowane dodatki i ciekawa kompozycja obrazów dodaje wnętrzu elegancji. 

The natural colors combined with wood appearing on the facade of the house are compatible with what we find in the interior. Dominated by beige and dark brown. And all this is complemented by pure white. Massive furniture apply here, just that we associate with life in the countryside. However, sophisticated additives and interesting composition adds elegance and images.


1 komentarz:

  1. Mieszkam w domku na wsi urządzonym w stylu skandynawskim i uważam, że jak najbardziej pasują do takiej scenerii :) A swoją drogą, zapraszam do domku przy lesie :)
    Pozdrawiam Marta

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!