czwartek, 30 października 2014

patterned wallpaper

Tapety znowu wracają do łask, to pewne. Jednak w nieco innej formie niż było to modne kilka lat temu. Dziś tapetujemy np. jedną ścianę dla podkreślenia charakteru wnętrza. Wybieramy ciekawe formy lub kolory takich tapet. Często też pozostajemy w spokojnych tonacjach, a skupiamy się na unikatowym wzorze. Taki wzór może dużo wnieść do wnętrza, jednak dalsze urządzanie pomieszczenia może stać się problematyczne. Łatwo bowiem przesadzić i otrzymać przytłaczające wrażenie. Jednak chcę udowodnić, że wzorzysta tapeta nie musi sprawiać, że na takowej ścianie już nic nie zagospodarujemy. Zapraszam więc do obejrzenia dzisiejszych inspiracji. 

Wallpapers are back into favor again, that's for sure. However, in a slightly different form than was fashionable a few years ago. Today paper for egxample one wall to emphasize the character of the interior. Select interesting forms or colors such wallpapers. Often we remain in calm tones, and focus on the unique formula. Such a pattern can bring a lot to the interior, but further decoration of the room can become problematic. It is easy to overdo it and get the overwhelming impression. But I want to prove that it patterned wallpaper does not have to make that any such distributions wall has nothing homestead. I invite you to look at today's inspiration.
1 komentarz:

  1. Tapety na ścianie są rzeczywiście ciekawym pomysłem, który wpływa na charakter wnętrza. Bardzo mi się podobają, ale do tej pory uważałam, że to niemodne. Cieszę się, że wracają do łask :)

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!