środa, 8 października 2014

yellow like the sun

Dziwi Was tytuł wpisu? Że żółty, że słońce o tej porze roku? Oczywiście, że tak. Przed nami ponure, zimne dni. Jednak nasze wnętrza mogą się przed tym ustrzec. Wystarczy dodać jeden akcent w kolorze żółtym, by całość była bardziej radosna i pozytywna. Ja już do swojego salonu kupiłam poduszkę o wspaniałym odcieniu żółci. Naprawdę polecam, a tymczasem zapraszam do zapoznania się z moimi inspiracjami na temat tego koloru. 

Was surprised by the post title? That yellow the sun at this time of year? Of course it is. Before us gloomy, cold days. However, our interior can protect against this. Just add one accent color, yellow, to the whole was more upbeat and positive. I already bought a bag of your living room with a wonderful shade of yellow. I really recommend it, and in the meantime I invite you to read my inspiration for this color.

2 komentarze:

  1. świetny kolor i świetne inspiracje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo optymistyczne akcenty i w sumie fajna odmiana od typowo jesiennych dekoracji. Ja mimo wszystko ograniczyłabym żółty jedynie do dodatków - mimo wszystko jest dla mnie zbyt intensywny. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!