niedziela, 23 listopada 2014

golden images

Złoto we wszystkich wnętrzach. Oczywiście jak najbardziej. Nikt bowiem nie powiedział, że barwa ta jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla wnętrz w stylu glamour czy też w stylu klasycznym. Złoto można łączyć z bielą oraz beżami i brązem, które w otoczeniu złota wyglądają bardzo wytwornie. Bardzo dobrze komponuje się również z czernią i szarościami. 

Gold in all interiors. Of course the most. No one said that the color is intended only for the glamorous interior or in classic style. Gold can be combined with white and meringue and brown, surrounded by gold which look very sophisticated. Very fits well with black and grays.


Śmiało mogę powiedzieć, że barwa ta pasuje do wnętrz skandynawskich, modernistycznych, miejskich. I wcale nie musi kojarzyć się z przepychem. Dlatego w tym wpisie skupiłam się na obrazach, na których dominuje złoto i które nadają oryginalnego charakteru wnętrzom. 

I can safely say that this color matches the interior Scandinavian modernist urban areas. I do not have to be associated with splendor. Therefore, in this post I focused on the images, which is dominated by gold and that give the original character of the interior.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!