sobota, 20 grudnia 2014

Pomysły na minimalistyczne dekoracje świąteczne / minimalist ideas for Christmas decorations

Jeszcze pozostało parę dni do Świąt. Jeszcze pozostał czas by ze wszystkim się wyrobić. Jeszcze zdążymy posprzątać, ugotować, kupić i udekorować nasze domy. Ja na przykład mam jeszcze zamiar zrobić ozdoby choinkowe z szyszek. Jedyne co mnie martwi to to, czy zdążę wyzdrowieć na tyle by wybrać na długi spacer i uzbierać potrzebą ilość szyszek. A reszta? Się ułoży, nie wolno dopuścić do sytuacji, gdzie stres związany z przygotowaniami do Świąt zachwiał nasz spokój. 

Dziś chcę Wam jednak pokazać, że Święta to nie tylko blichtr i przepych, pełnia barw i ozdób. Święta mogą być również minimalistyczne. Może być zachowany klimat, przy jednoczesnym odejściu od rzeczy materialnych a skupieniu się na tym co najważniejsze:)

Still a few days left until Christmas. Still remained with all the time to make a name. Still have time to clean, cook, buy and decorate our homes. I, for example, I'm going to do yet with cones Christmas decorations. The only thing that worries me is if I have time to get well enough to go for a long walk and the need to accumulate the number of cones. And the rest? Will work out, do not allow a situation where the stress associated with the preparations for Christmas swayed our peace.


But today I want to show you that Christmas is not just glitz and glamor, gorgeous colors and ornaments. Holidays can also be minimal. Climate can be maintained while moving away from material things and focus on what is most important :)


Swoją drogą bardzo ciekawy pomysł na kalendarz adwentowy. 

By the way, a very interesting idea for an advent calendar.

Cudowny jelonek!

Wonderful deer!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!