piątek, 5 grudnia 2014

ways to pack custom gifts

Jutro Mikołajki:) Macie zapakowane prezenty? Jeśli nie to najwyższa pora. No i właśnie nasuwa się pytanie jak zapakować nasze podarki dla bliskich. Szczególnie, że na 6 grudnia nasze podarki są dużo mniejsze od tych na Święta Bożego Narodzenia. Bardzo często wiąże się z tym, że drobiazgi te są niestandardowych rozmiarów. Jak więc zapakować te problematyczne prezenty by nadal wyglądały estetycznie. Zobaczcie.  

You wrapped gifts? If not, it's time. No, and that raises the question of how to pack gifts for our loved ones. Especially that on December 6, our gifts are much smaller than those for Christmas. Very often associated with the fact that the little things are custom sizes. So how do you pack the gifts problematic to continue to look aesthetically. See.


Pamiętajcie, że pogięty papier nie powinien nas martwić. Liczy się nasz trud w pakowaniu podarków, a wtedy na pewno każdy doceni, że poświęciliśmy na to trochę naszego czasu, a nie jedynie włożyliśmy prezent do kupnej torebki. Chciałam także pokazać pokazać jak ja dziś zapakowałam prezenty, ale nie chciałam psuć jutrzejszej niespodzianki moim bliskim. Dlatego pokażę zdjęcia bliżej 24 grudnia. Udanego wieczoru!

Remember that crumpled paper should not worry us. What matters is our work in the packaging of gifts, and then surely everyone will appreciate that it spent some of our time, and we put a gift not only to buy the bag. I also wanted to show how I show packed gifts today, but I did not want to spoil the surprise my close tomorrow. Therefore, I will show pictures closer to December 24th. Good night!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!