sobota, 17 stycznia 2015

Eklektyzm i miedź / Eclecticism and copper

Jeszcze takiego mieszkania nie było na My first home. Mieszkania urządzonego w stylu eklektycznym. A co to właściwie jest ten eklektyzm? W skrócie styl ten cechuje się połączeniem różnych stylów wnętrzarskich. W urządzaniu takich wnętrz niezwykle istotne jest wyczucie i intuicja. Bardzo dobrze wygląda połączenie starego z nowym. Styl ten daje duże możliwości do popisu, jedynym kryterium jest jednak smak i gust. Zaletą eklektyzmu jest to, że możemy czerpać wybrane elementy ze stylów, które nam się podobają, ale nie musimy wiernie trzymać się ich zasad. Wręcz przeciwnie, tworzenie kontrastowych zestawień jest jak najbardziej mile widziane.

Yet such housing was not on My first home. Apartment decorated in an eclectic style. And what exactly is this eclecticism? In short, the style is characterized by a combination of different styles of interior design. The furnishing of such design is very important to feel and intuition. Very good looking combination of old and new. This style gives great opportunities to show off, the only criterion is but the flavor and taste. Eclecticism advantage is that we can draw some elements of the styles that we like, but we do not have faithfully stick to their principles. On the contrary, creating contrasting statements is most welcome.


O mieszkaniu, które Wam dziś przedstawię można powiedzieć, że jest odzwierciedleniem definicji stylu eklektycznego. Jednak tak jak pisałam wcześniej, jest tutaj zachowany smak i umiar. No i te miedziane dodatki. Boskie! 

The apartment, which I will present to you today, we can say that is a reflection of the eclectic style definition. But as I wrote before, is here preserved taste and moderation. Well, these copper accessories. Awesome!


I jak Wam się podoba? Moglibyście mieszkać w takim mieszkaniu? Jak zawsze czekam na Wasze opinie w komentarzach. A tymczasem życzę Wam udanej soboty!

And how do you like it? You could live in this apartment? As always, I look forward to hearing your opinions in the comments. In the meantime, I wish you a great Saturday!1 komentarz:

  1. Miedź + biel - bardzo udane połączenie :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!