środa, 28 stycznia 2015

Jasna kuchnia / Bright kitchen

Może niektórzy z Was zastanawiają się czemu ostatnimi czasy częstotliwość wpisów na blogu jest dość rzadka. Obiecuje, że nie jest to spowodowane moim lenistwem, nie lubię Was zaniedbywać! Jednak już dziś mogę oficjalnie powiedzieć, że pierwsze poważne kroki związane z naszym First home są poczynione:) A jeśli pójdzie wszystko dobrze już niedługo będziemy się cieszyć z własnych czterech kątów. Tyle radości w nas z tego powodu, ale i dylematów. I zapewne przez najbliższe miesiące moje wpisy często będą dotyczyły jakiś konkretnych problemów, czy rozwiązań projektowych. A ja liczę na Was moi kochani, na Wasze opinie i doświadczenie! 

Maybe some of you are wondering why in recent times the frequency of blog posts is quite rare. I promise that this is not due to my laziness, I do not like you neglect! But today I can officially say that the first serious steps related to our First home are made :) And if all goes well we will soon enjoy their own four corners. So much joy in us because of this, but also dilemmas. And probably for the next few months of my entries will often be related to some specific problems or design solutions. And I'm counting on you, my dear, for your opinions and experience!


biała kuchnia

Dziś taka oto prosta, jasna kuchnia, która bardzo przypadła mi do gustu. Zdecydowanie biel szafek w połączeniu z drewnianym blatem to coś co mnie zachwyca. Jeszcze nie wiem jaka jest praktyczna strona takiego rozwiązania, jednak myślę, że pójdę w takim kierunku. Może tylko kafelki trochę inne.

Today, this is such a simple, bright kitchen, which really appealed to me. Definitely white cabinets in conjunction with a wooden table top is something that impresses me. I do not know what is the practical side of such a solution, but I think I'll go in that direction. Maybe just a little different tiles. 


biała kuchnia

white kitchen

details in kitchen

Lubię gdy w kuchni różne przedmioty są pochowane. Deski do krojenia i sprzęty kuchenne są moim zdaniem wystarczającą dekoracją. Tak lubię porządek, jestem też realistką i mam niewiele czasu, dlatego też wiem, że zbyt wiele elementów utrudnia sprzątanie. Kurz i osad nie są mile widziane w mojej wymarzonej kuchni. 

I like the different objects in the kitchen are buried. Cutting boards and kitchen appliances are in my opinion sufficient decoration. So I like to order, I'm also a realist, and I have little time, so I know that too many items difficult cleaning. Dust and sludge are not welcome in my dream kitchen.


drewniane dodatki w kuchni

jasna jadalnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!