piątek, 23 stycznia 2015

Panele, deski ścienne / Wall panels or boards

Kiedyś nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje jak panele czy deski ścienne. Jednak obecnie jestem ich wielką zwolenniczką. I zapewne gdyby mi koszty wystarczyły zrobiłabym takie u siebie w domu, w salonie bądź na ścianie za łóżkiem w sypialni. A teraz zostawiam Was ze zdjęciami. 

Once I did not even know that there is such a thing as the wall panels or boards. But now I'm a big supporter of them. And probably if I would do the trick costs such at home, in the living room or on the wall behind the bed in the bedroom. And now I leave you with pictures.


Przy okazji chciałabym również Was przeprosić za mniejszą częstotliwość moich wpisów. Jednak spowodowane jest to bardzo ważnym projektem, wydarzeniem w moim życiu, ale o tym w odpowiednim momencie! :)

By the way, I would also like to apologize to you for a lower frequency of my posts. However, because it is a very important project, an event in my life, but more on that in due time! :)


2 komentarze:

  1. Moda na drewno na ścianie wróciła. Całe szczęście, że nie ma ona nic wspólnego z popularną u nas boazerią. 2 i 3 - mniam!

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!