środa, 7 stycznia 2015

Szczęśliwy pierwszy rok My first home / Happy first year My first homeNo i stało się, a nawet nie wiem kiedy. Dziś bowiem minął rok odkąd na My first home pojawił się pierwszy wpis. Przez miesiąc blog znajdował się na innej platformie, jednak zbyt mnie ograniczała. To był przełomowy rok, ponieważ zmieniłam w tym roku stan cywilny i od sześciu miesięcy jestem szczęślizwą żoną! 

Well, it happened and I do not know when. Today, a year has passed since since on My first home appearance of the first entry. For a month, the blog was on a different platform, but me too limited. It was a breakthrough year, because this year I changed my marital status and between six months and I am happily married!


My first home założyłam z dwóch powodów. Pierwszym powodem jest moja pasja do wnętrz, która narodziła się podczas studiów inżynierskich. Co prawda podczas nich nie projektowałam wnętrz, a przestrzenie publiczne, jednak jakieś ziarenko zostało we mnie zasiane. I co najważniejsze sprawia mi to ogromną przyjemność, pomimo dni bez weny, czy dni zwątpienia w to, co robię. Bo wierzę, że jednak blog jest po coś, że może komuś się podoba:) Drugim natomiast powodem było szukanie inspiracji do własnego domu ( stąd nazwa bloga). Zakładając bloga wiedziałam, że planuje wspólne życie z moim obecnym mężem. I w takich chwilach zawsze myśli się o tym, że warto pomyśleć o czymś własnym, o własnych czterech kątach. I mimo, iż do tej pory mieszkamy na wynajmowanym mieszkaniu, nie zraża mnie to, bo małymi krokami, ale zbliżamy się do Naszego First Home! A co się stanie z blogiem, gdy już będziemy mieli swój dom? Nie zniknie, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś w podobnej sytuacji, w jakiej znajduję się w chwili obecnej. 

My first home wore for two reasons. The first reason is my passion for design that began while studying engineering. It is true that when you are not interior design and public spaces, but some seed was planted in me. And most importantly, it gives me great pleasure, despite days without inspiration, or days of doubt in what I do. Because I believe, however, a blog is something that someone might like it :) The second reason was while searching for inspiration for your own home (hence the name of the blog). Assuming a blog, I knew that he plans to live together with my current husband. And at such times, always think that you should think about something their own, with their own four corners. And despite the fact that until now live in rented accommodation, then I am not discouraged, because small steps, but getting closer to Our First Home! And what will happen to the blog, once we have your house? Will not disappear because someone always finds himself in a similar situation in which I find at the moment.


Teraz już wiedzie, że wnętrza są moją pasją i mam nadzieję, że będą czymś więcej. A z okazji pierwszych urodzin bloga pozwoliłam sobie, zwłaszcza, że jest karnawał, na małe szaleństwo cukiernicze. Zrobiłam cudowne ciasto z masą kajmakową i puszystym mascarpone. Przepis wzięłam z mojego ulubionego bloga kulinarnego, czyli z meakcookingeasier. Jest pyszne, polecam!

Now you know that interior design is my passion and I hope that they will be more. And to celebrate the first birthday of the blog allowed myself, especially since it is a carnival madness small confectionery. I made a wonderful cake with fluffy mass kajmakową and mascarpone. I took a recipe from my favorite culinary blog, or with meakcookingeasier. It is delicious, recommended!


Kończąc chcę Wam podziękować za ten rok, za każde Wasze wejście i miłe słowa ( choć ich nigdy za wiele;)). Zakładając bloga nie spodziewałam się również, że odkryję tak bogatą blogosferę. Wcześniej nie zdawałam sobie z tego sprawy. A tak od roku wiernie śledzę, nie tylko blogi wnętrzarskie, które mnie inspirują i z których się uczę, ale również blogi o przeróżnej tematyce. A jeśli widzicie u mnie coś co Wam przeszkadza, bądź razi to piszcie, a na pewno się poprawię! 

In closing I want to thank you for this year, for each of your input and kind words (although they can never have too much;)). Assuming blog also did not expect that I discover such a rich blogging platform. Previously, I was not aware of it. And so since I follow faithfully, not only interior design blogs that inspire me and from which I learn, but also blogs about varied subjects. And if you see me something that bothers you or offended by this, write, and certainly to improve in!


2 komentarze:

  1. Powodzenia w rozwijaniu pasji, budowaniu wspólnego M i satysfakcji z prowadzenia bloga !!!

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!