niedziela, 22 lutego 2015

Czerń w roli głównej / Black in the lead role

Jak Wam mija niedziela moi kochani? My dziś przeznaczyliśmy dzień na totalne lenistwo. Relaks by naładować akumulatory na cały kolejny tydzień. Ale już oficjalnie mogę powiedzieć, pochwalić się, że w końcu mamy swój My first home. A mnie czeka najprzyjemniejsze, czyli urządzanie wnętrz! Więc w każdej wolnej chwili buszuje po internecie w poszukiwaniu ciekawych pomysłów i rozwiązań, jakie będę mogła wykorzystać w swoim domu.

How do you pass Sunday my dear? We now have spent the day at a total laziness. Relax to recharge the batteries for the following week. But now I can officially say boast that in the end we have our My first home. And I'm waiting for the most enjoyable, or decoration! So any free time surfing on the Internet in search of interesting ideas and solutions that I can use in your home. 

czarna ściana w salonie I w trakcie tych poszukiwać natknęłam się na wspaniałe mieszkanie, które mam zamiar Wam dzisiaj przedstawić. Mieszkanie, gdzie główną rolę odgrywa czerń. Czasem pojawia się na ścianie, czasem w dekoracjach, lecz zawsze w bardzo ciekawy sposób. Wszystko to sprawia, że mieszkanie to wyraża spore emocje. 

I look at these I came across a great apartment that I'm going to introduce to you today. Apartment, where the main role is played by blacks. Sometimes it appears on the wall, sometimes in the scenery, but always in a very interesting way. All this makes the apartment it expresses a lot of emotions.


black wall in a livinng room

czarna garderoba

wspaniały czarny fotel8 komentarzy:

 1. Rzeczywiście mieszkanie bardzo ciekawe. I choć osobiście u siebie unikam czerni, to jednakże na tych inspiracjach podoba mi się bardzo! Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja mam tak samo, te czarne ściany mnie urzekły:)

   Usuń
 2. Przepiękne!! W moim domu pojawiła się czarna ściana - jeszcze jej nie pokazałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie to wygląda! Czerń jest niezwykle elegancka i nadaje indywidualności przestrzeniom w których się znajduje. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jest bardzo elegancka i sztuka jest stworzyć przytulne mieszkanie z użyciem tego koloru.

   Usuń
 4. Faktycznie, robi wrażenie ! Czerń bardzo ciekawie potrafi współgrać z innymi kolorami, ale mam wrażenie, że Polacy trochę boją się tego koloru i nie wierzą, że dzięki niemu można stworzyć fantastyczne wnętrze. Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie też tak sądzę, że musi potrwać jeszcze kilka lat zanim kolor ten zadomowi się w polskich domach;)

   Usuń

dziękuję za każdy komentarz!