czwartek, 26 lutego 2015

My first home się cieszy i prosi o pomoc! / My first home is happy and asks for your help!

My first home się cieszy i prosi o pomoc! Brzmi zagadkowo? Już wyjaśniam:) Otóż spełniło się moje i męża marzenie. Mamy swój domek, a konkretnie szeregówkę. Piękny mały domeczek, z garażem i działeczką. Idealny na nasze potrzeby. Radość nasza jest ogromna, jednak i wielka obawa. Obawa dotycząca wykończenia naszego wymarzonego gniazdka. Siedzimy i liczymy i liczymy, choć wiemy, że nie da się wszystkiego przewidzieć:( Dobrze chociaż, że jestem w 99% zdecydowana jak mają wyglądać poszczególne wnętrza. Ciekawe tylko czy funduszy nam wystarczy;)

My first home is happy and asks for your help! Sounds mysteriously? :) Well, I will explain fulfilled my dream and her husband. We have our own house, specifically the row. Lovely little tiny house, with a garage and garden. Perfect for our needs. Our joy is huge, however, and a great fear. Concern about finishing our dream home. We sit and count and count, although we know that we can not foresee everything :( At least I'm in the 99% determined how they look different interior. I wonder whether the money just enough for us;)


mój nowy dom, nowy salon


Tym zdjęciem, przedstawiającym mój przyszły salon z jadalnią, pochwaliłam się Wam już na Instagramowym profilu oraz na Facebooku.  Każdy z Was, kto przechodził przez jakikolwiek remont, budowę domu, czy jego wykańczanie na pewno wie co teraz przeżywam. Czy na wszystko nam wystarczy pieniędzy, czy będę mogła stworzyć swój wymarzony dom! Dlatego też kochani blogerzy, blogerki oraz wszyscy moi nowi i stali czytelnicy apeluję i proszę Was o wszelkie rady, polecane sklepy stacjonarne oraz te internetowe, polecane materiały itp. Proszę Was również, że jeżeli wiedzie o czymś o czym powinnam pamiętać, bądź się czegoś wystrzegać to również napiszcie o tym w komentarzu. Liczę na Was! A ja tymczasem idę dalej planować:)

This photo, showing my future living room with dining area, complimented the already you Instagram profile and on Facebook. Any of you who went through any repair, build a house, or his finishing certainly knows what I experience now. Are all of us enough money, or I will be able to create your dream home! Therefore, dear bloggers and all my new and old readers appeal and ask you for any advice, recommendation stationary stores and the Internet, recommended materials, etc. I ask you also, that if you know something he should remember something or avoid this also write about it in the comments. I'm counting on you! Meanwhile I go on to plan :)

7 komentarzy:

 1. Gratuluję! Inspiruj się blogami wnętrzarskimi - tam bardzo często są konkretne pomysły z odnośnikami do konkretnych sklepów. :)

  No i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie płać przed obejrzeniem wykonanej przez fachowca pracy. Uważnie się przyglądaj, sprawdzaj poziomicą. Bardzo dokładnie tłumacz, jaki ma być efekt końcowy i jak najwięcej bądź na miejscu budowy. Jak coś jest zrobione ewidentnie źle, nie bój się kazać poprawić na koszt majstra. Płać na sam koniec, gdy już będzie poprawnie.
  I powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się w 100%, na szczęście mój mąż rozmawia z robotnikami, ja sama nie mam do nich głowy, ja skupiam się za to na urządzaniu i wystroju co akurat cieszy mnie bardzo:)

   Usuń
 3. Skąd ja to znam! ;-) Gratulacje!! Teraz to się zacznie planowanie wnętrz na poważnie! :) Trzymam kciuki, będę zaglądać! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję własnego domku. Życzę wytrwałości i kreatywności w jego urządzaniu, bo pracy na pewno będzie co niemiara;) Pozdrawiam i czekam na relację z przyszłych etapów aranżacji domu.

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!