sobota, 28 lutego 2015

Przed i po, czyli remontujemy kuchnię. / Before and after, or renovating a kitchen.

Większość z Was już wie, że zostałam wraz z mężem posiadaczką nowego domu. Jednak zanim zacznę zarzucać Was moimi różnymi pomysłami, chcę pokazać coś dla tych, co robią, bądź w najbliższym czasie planują remont. Osobiście bardzo lubię zestawienia zdjęcie przed i po remoncie, gdyż okazuję się, że wystarczy trochę wyobraźni by stworzyć zupełnie nowe wnętrze. 

Widzieliście przemianę kuchni Oli z bloga O Zebrze? Jak nie to zachęcam do obejrzenia jej przemiany! Jest powalająca:)

Most of you already know that I was with her husband to have her new home. But before I accuse you of my different ideas, I want to show you something for those who do, or plan to in the near future repairs. Personally, I really like the statement of the image before and after renovation, as I show that just a little imagination to create a completely new interior.


You have seen the transformation of the kitchen Ola blog O Zebrze? How not to encourage you to watch the transformation! There is a knock :)

Dziś zatem pokażę spektakularne przemiany kuchni.

Today I will show spectacular transformation kitchen.

via

Ja już mam swoją ulubioną przemianę, a jaka jest Twoja?

I already have my favorite transformation, and what is yours?


4 komentarze:

 1. Świetne przemiany :) sama remontowałam swoją kuchnie w grudniu (tak wiem dziwny moment to była spontaniczna decyzja) Zmieniłam podłogę, kolor ścian i dodatki - kuchnia nabrała zupełnie innego charakteru, jestem nią zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawsze powtarzam, że w dodatkach tkwi siła! pozdrawiam

   Usuń
 2. Witaj Haniu, bardzo się cieszę, że doceniłaś moją metamorfozę. Twoja kuchnia z pewnością będzie piekna pamiętaj tylko, żeby nie zatracić w niej swojego stylu ;-)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!