wtorek, 24 lutego 2015

Trenuj w domu, ciesz się super formą! / Train at home, enjoy a super form!

Witajcie! Zapowiadałam zmiany na blogu i powoli je realizuje. Powiększam zakres bloga o to wszystko, co może się wydarzyć w domu, lub po prostu we wnętrzach. Pisałam już o wspaniałym, dietetycznym cieście czekoladowym, dietetycznym bo z cukinią:) Pokazałam również jak zrobić samemu obraz dla ukochanej osoby, nie tylko na Walentynki ( przypominam, że już niedługo jest Dzień Kobiet). Końcowego efektu nie umieściłam na blogu, ale możecie go zobaczyć zarówno na moim Instagramie oraz na Fanpage:)

Welcome! Announced the changes on the blog and slowly carries them out. Enlarging the scope of a blog about everything that can happen in your home, or just inside. I have already discussed magnificent chocolate cake dietary, nutritional because of zucchini :) also showed how to make a picture of yourself for your loved one, not just for Valentine's Day (remember that soon is Women's Day). The final result is not I put on the blog, but you can view it on both my Instagramie and Fanpage :)


fitness w domu


Dziś chciałabym pokazać Wam, jak niewiele potrzeba by utrzymać dobrą formę. Ci z Was co śledzą mnie systematycznie wiedzą, że stworzyłam kalendarze, by tam notować wyniki mojego postanowienia na rok 2015. A jest nim trening minimum cztery razy w tygodniu. Póki co idzie mi całkiem nieźle, chyba jeszcze nie było takiego tygodnia w którym bym zawaliła swoje postanowienie. Szczegółowo moje treningi, czyli co i ile razy ćwiczę opisze w innym poście, jednak dziś chcę jedynie zaznaczyć, że jako tancerka zawsze musiałam dbać o formę, także to postanowienie nie było czymś przełomowym w moim życiu. Jednakże moja przygoda z fitnessem jest stosunkowo krótka.  

Today I want to show you how little is needed to maintain good form. Those of you that follow me regularly know that I created calendars, there to record the results of my decision in 2015. And the training is at least four times a week. So far I'm doing pretty good, probably has not been such a week where I collapsed my decision. Detail my workouts, which is what I practice and how many times will describe in another post, but today I just want to point out that as a dancer always had to stay in shape, as this provision was not something turning point in my life. However, my adventure with fitness is relatively short.


odzież i akcesoria do ćwiczeń w domu

różowa mata do ćwiczeń

By ćwiczyć w domu naprawdę niewiele potrzeba. Ja wymienię te rzeczy, z których korzystam oraz te, które mam zamiar dokupić. 

To practice at home really little need. I mention these things that I use, and those that I'm going to buy.

buty do ćwiczeń, staniki sportowe

kolorowe t-shirty do fitness

Kwestia ubioru jest wbrew pozorom bardzo ważna. Moje dwie zasady, bez których nie zabieram się za ćwiczenia to odpowiednie buty i stanik sportowy. Raczej nie muszę tłumaczyć dlaczego. Ja swoje buty dostałam na urodziny, a staniki wybieram w H&M. Jednakże osoby z większym biustem mogą być z nich niezadowolone. Do tego kolorowe T-shirty, które napawają mnie optymistycznie do zmagań z własnym ciałem. Większość z tych rzeczy pochodzi z Decathlonu i bardzo sobie chwalę.

The issue of dress is very important, despite appearances. My two rules, which do not take no for exercises appropriate shoes and a sports bra. I do not think I need to explain why. I got your shoes on your birthday, and choose bras at H & M. However, individuals with larger breasts may be unhappy with them. For this colorful T-shirts that make me optimistic about the struggle with his own body. Most of this stuff comes from Decathlon and very adored.


accessories to fitness at home

Ważna jest również mata. Długi okres czasu ćwiczyłam na kocu, ale naprawdę o wiele szybciej zniechęcałam się do ćwiczeń. A odkąd mam składaną matę z Decathlonu ( nie lubię zwijanych, bo nie da się ich nigdy do końca wyprostować), w super jaskrawym kolorze, nie mam już wymówek. Potrzebne mi są jeszcze oddychające skarpetki, wygodne legginsy oraz woda. I już można zacząć treningi w domu. Jak widzicie nie wydaje fortuny na markowe akcesoria, odzież i obuwie. Naprawdę nie to jest ważne, a jedynie Wasze chęci. Mi do szczęścia brakują małe ciężarki, które również mam zamiar kupić za 30 zł. 

It is also important mat. I practiced a long period of time at the end, but really a lot faster discouraged to exercise. And since I have a folding mat Decathlon (not like collapsing, because they can not be never fully straighten), in a super bright color, I have no excuses. I need socks are breathable, comfortable leggings and water. And now you can start training at home. As you can see it does not seem a fortune on designer accessories, clothing and footwear. This is not really important, but only your desire. My happiness missing small weights, which also I am going to buy a 30 zł.


Zadowolenie po treningu w domu

Ja już swój trening wykonałam, a Ty??

I already have performed my training, and you ??


2 komentarze:

  1. Odzież do ćwiczeń masz porządną, również muszę się za tym rozejrzeć ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. naprawdę polecam H&M oraz Decathlon:) z czystego doświadczenia

      Usuń

dziękuję za każdy komentarz!