piątek, 13 lutego 2015

Walentynkowe DIY / DIY Valentine's Day

Witajcie! Walentynki już jutro, a ja właśnie skończyłam przygotowywać prezent dla mojej drugiej połówki. Prezent wykonany własnoręcznie, więc mam nadzieję, że zostanie doceniony:) Nie chcę dziś zdradzać zbyt wielu szczegółów by nie popsuć jutrzejszej niespodzianki. Przedstawię instrukcję moich działań, a inwencję twórczą pozostawiam Wam kochani.

Welcome! Valentine's Day tomorrow, and I've just finished preparing a gift for my other half. Gift made personally, so I hope that it will be appreciated :) I do not want today to reveal too many details so as not to spoil the surprise tomorrow. Introduce the instructions of my work, and creativity will leave you loved.

Potrzebne będą:

podobrazie w dowolnym rozmiarze
farba (ja wybrałam kolor czarny)
ziemniak
białe kartki A4
nóż i łyżka
pojemnik na farbę

You will need:

sub-picture, in any size
color (I chose black)
potato
White A4
knife and spoon

the paint container


diy valentine's day

diy valentine's day


Pierwszym bardzo istotnym krokiem jest wycięcie z ziemniaka odpowiedniej pieczątki. Na pewno znana jest Wam ta zabawa z przedszkola:) Jednak dla mnie najtrudniejsze było wybranie tej właściwej. No cóż chyba takie już jesteśmy, my kobiety, niezdecydowane:)

The first very important step is cutting a potato proper stamps. Surely you know the nursery is fun :) But for me, the most difficult was to select the right one. Well, unless such already are, we women, undecided :)


diy valentine's day
Teraz kolej na ćwiczenia. Nie zaryzykowałabym robienia pieczątek od razu na podobraziu, zwłaszcza, że kupiłam tylko jedno. I dobrze, że tak zrobiłam, bo wzorów i możliwości jest mnóstwo. Ja co najmniej wypróbowałam cztery pieczątki i zużyłam dziesięć kartek zanim wybrałam właściwy kształt i wzór mojego obrazu. 

Now turn to exercise. Zaryzykowałabym stamps do not immediately on podobraziu, especially since I bought only one. And well, so I did, because patterns and opportunities abound. I at least tried the four stamps and used up ten pages before I chose the right shape and pattern of my image.


diy valentine's day


I to w zasadzie wszystko. Teraz, gdy już wiecie co chcecie "namalować" swojej Walentynce zadanie jest banalnie proste. Maczacie pieczątkę w farbie i odbijacie ją na podobraziu. Niestety nie pokażę Wam dziś efektu końcowego, ponieważ nie chcę by mój mąż wiedział co dostanie. Może się jedynie domyślać:) A Was zapraszam na mojego Instagrama, jutro pokażę tam co takiego zmalowałam!  

And that's basically everything. Now that you know what you want to "paint" your Walentynce job is easy. Dip the stamp in the paint and flip it on podobraziu. Unfortunately today I'll show you the final result, because I do not want my husband to know what to get. It can only guess :) And I invite you to my Instagrama, tomorrow I'll show what such zmalowałam there!A na zakończenie chcę Wam życzyć miłego świętowania i pamiętajmy w ten dzień o wszystkich, których kochamy. Natomiast wracając do mojego Walentynkowego DIY, to pomysł ten jest na tyle uniwersalny, że można go wykorzystać przy każdym innym święcie, czy okazji! 

And finally, I want to wish you a pleasant celebrate and remember on this day of all we love. In contrast, going back to my DIY Valentine's Day, is an idea that is so versatile that it can be used at any other festival or occasion!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!