piątek, 20 lutego 2015

Wiosna w moim domu / Spring in my house

Wiosna tuż, tuż. Dzień staje się coraz dłuższy, słońce przebija się przez gęste chmury i raczy nas pięknymi, słonecznymi dniami. Do tego w moim domu pojawiły się pierwsze atrybuty wiosny. Hiacynty i tulipany.

Spring just around the corner. The day is getting longer, the sun breaks through the dense clouds and regales us with beautiful, sunny days. For this in my house, the first attributes of spring. Hyacinths and tulips.


hiacynt


hiacynt w białej doniczce

hyacinths

Uwielbiam cebulaki! Nie są zbyt trudne w utrzymaniu, do tego pięknie zakwitają i wspaniale pachną. Uwielbiam wchodzić do domu i poczuć woń wiosny, super uczucie. Naprawdę polecam zakup hiacyntów, zwłaszcza, że ich cena jest bardzo niska. Mnie się udało dorwać bodajże za 3 zł :)

I love this flowers! They are not too difficult to maintain, to the beautifully and wonderfully fragrant bloom. I love to come home and feel the fragrance of spring, cool feeling. I really recommend the purchase of hyacinths, especially since their price is very low. I managed to grab probably for 3 zł :)


różowe tulipany

Natomiast jeśli chodzi o tulipany to kocham je niezmiennie od dobrych kilku lat. Wole je od róż bo są bardziej pogodne i subtelne. I mają zazwyczaj piękne pastelowe kolory. Ja lubię białe oraz w kolorze pudrowego różu. Prezentują się na stole jadalnym znakomicie i upiększają każdy nasz posiłek!

In terms of the tulips I love it consistently for a good few years. A crop of roses because they are more serene and subtle. I usually have a beautiful pastel colors. I like the white and powder pink color. Presented on the dining table perfectly and beautify our every meal!

pink tulips

A jakie są Wasze ulubione kwiaty, które goszczą u Was w domu, jako oznaka zbliżającej się wiosny?

And what are your favorite flowers, which host you have in your home, as a sign of the coming of spring?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!