czwartek, 12 marca 2015

Dzień pełen wrażeń / Day full of excitement

Cóż to był za dzień. Od rana spotkania i do wieczora praca. Odebrałam dziś szyty na miarę płaszcz na wiosnę oraz moje pierwsze blogowe wizytówki. Jestem bardzo szczęśliwa! Czy też tak czasem macie, że im więcej się dzieje podczas Waszego dnia to potraficie zrobić jeszcze niejedną rzecz. Na przykład w moim wypadku zrobić wpis na bloga;) Lubię takie produktywne dni, aż tak bardzo, że musiałam moją radością się podzielić z Wami!

What a day it was. From morning to evening meetings and work. Today I received a tailored jacket for spring and my first blogging business cards. I am very happy! Or is that sometimes you have, the more happens during your day that know how to do more than one thing. For example, in my case, make an entry on the blog;) I like productive days, so much that I had to share my joy with you!

Domowe biuro
Czego brakuje mi w domu? Zdecydowanie takiego pięknego biurka. Proste, minimalistyczne, poukładane, czyli takie jakie lubię najbardziej. No i te półeczki, najlepiej co miesiąc uaktualniane:)

What is missing in my home? Definitely such a beautiful desk. Simple, minimalist, arranged, that is what I like the most. Well, these shelves, the best monthly updated :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

dziękuję za każdy komentarz!