czwartek, 5 marca 2015

Kominek wolnostojący / A free-standing fireplace

Kominek w domu to zarówno plusy, jaki i minusy. Niewątpliwie powoduje ciepłą atmosferę i wspaniale dogrzewa pomieszczenia. Jednak pozostawia też sporo brudu i ciemnego osadu. Lecz nie zalety i wady kominka są tematem dzisiejszego wpisu. Chcę Wam przedstawić kozę, czyli kominek wolnostojący. My przez moment zastanawialiśmy się nad tym, by go umieścić w naszym salonie. I pomimo, że ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu, to zdążyłam przejrzeć parę stron w poszukiwaniu inspiracji. Muszę zatem przyznać, że koza naprawdę ciekawie komponuje się we wnętrzach. A gdy ustawimy obok koszt z drewnem to tworzy nam się naprawdę ciekawy kąt. 

The fireplace in the house are both pluses and minuses how. Undoubtedly causes a warm welcome and great warms the room. However, it leaves a lot of dirt and dark sediment. But not the pros and cons of the fireplace are the subject of today's entry. I want to present you a free-standing fireplace. We wondered for a moment on it to put it in our living room. And despite the fact that in the end we gave up that idea, then I could look through a few pages in search of inspiration. So I have to admit that a free-standing fireplace really interesting fits inside. And when we set next to the cost of wood that creates some really interesting angle.


koza w salonie


A free-standing fireplace in living room

kominek, koza, drewno

fireplace in home

Kominek w domu

Kominek w domu


1 komentarz:

  1. Kominek w domu to niesamowita rzecz. Mówię Wam! Mnie kiedyś tak nie ciągnęło do kominków, ale odkąd mam taki w kuchni, to nie wyobrażam sobie bez niego dnia.

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!