sobota, 28 marca 2015

Mały przedpokój / Small entryway

Już nie mogę się doczekać urządzania naszego My first home! Jednak póki tynki i posadzki powysychają i będziemy mogli wejść z naszymi planami, to w każdej wolnej chwili szukam różnych inspiracji w internecie. Dlatego też przedstawię mój pomysł, mój plan na malutki przedpokój. On będzie naprawdę mały. W projekcie naszej szeregówki była jenda duża przestrzeń na parterze. Jednak ja wydzieliłam kuchnie i powstała ściana, która wraz ze ścianą od toalety tworzą ów przedpokój. 

I can not wait to furnishing our My first home! However, while the plaster and floors will dry out and will be able to go with our plans, in every free moment I am looking for a variety of inspiration on the web. Therefore, I will present my idea, my plan for the tiny hall. He will be really small. The project, however, was our terraced large space on the ground floor. However, I separated the kitchen and created a wall, which together with the wall of the toilet make this hall.

Mały przedpokój w stylu skandynawskim


Zatem w moim przyszłym przedpokoju na jednej ścianie pojawi się zabudowana szafa z rozsuwanymi drzwiami. Po drugiej stronie pojawi się podłużny wieszak oraz wiszące, długie lustro oraz miejsce na buty. I to tyle. Niewiele prawda? Jednak i w takim wypadku może być ładnie i z pomysłem. 

Thus, in my future hall on one wall will be built-in wardrobe with sliding doors. On the other side you will see an elongated hanger and hanging, long mirror and space for shoes. And that's it. Not much is it? However, even in such a case can be nice and idea.

minimalistyczny mały przedpokój

Obawiam się tylko o ścianę, na której będą wisieć kurtki i inne dodatki. Preferuję białe ściany, jednak w tym miejscu sobie takiej nie wyobrażam. Myślę o szarej, bo czarna zbyt pomniejszy już i tak bardzo mały przedpokój. Jednak niewykluczone jest inne rozwiązanie. Może macie jakieś inne pomysły? :)

I'm just afraid of the wall, which will hang jackets and other accessories. I prefer white walls, but at this moment we can not imagine this. I think of gray, because black is too minor an already very small hall. However, it is conceivable alternative. Maybe you have any other ideas? :)

Scandinavian small entryway

Czarno-biały, mały przedpokój

Smart small entryway

Azteckie wzory w przedpokoju

A już jutro kilka moich propozycji na dekoracje na Wielkanoc! Zatem już dziś zapraszam:)

And tomorrow a few of my suggestions for decorations for Easter! Therefore, today I invite :)6 komentarzy:

 1. Zaglądam tu po raz pierwszy. I wrócę ;) Będę śledzić na bieżąco jak urządzasz Wasze wymarzone gniazdko. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i zapraszam w takim razie! :)

   Usuń
 2. Mój przedpokój będzie spory i jeszcze nie mam na niego pomysłu ale myślałam o regale z książkami. Szafa i wieszak zmieszczą się w wiatrołapie więc przedpokój w sumie nie musi być urządzony praktycznie. Też nie mogę się doczekać dekorowania, dobierania detali. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My niestety nie będziemy mieć wiatrołapu:/ Zdecydowanie etap urządzania i dekorowania jest najprzyjemniejszy:)
   pozdrawiam

   Usuń
 3. Przedpokoje z reguły są tak bardzo praktyczne a tymczasem wystarczy zaledwie kilka dodatków (jak na powyższych inspiracjach) i od razu stają się one przytulniejsze. ;)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!