piątek, 20 marca 2015

Share week 2015!

Pierwszy raz biorę udział w takiej inicjatywie. Jednak jestem kompletnym samoukiem jeśli chodzi o blogowanie oraz ogólnie rozumianą blogosferę. I skąd czerpię wiedzę? Głównie z innych blogów. One mnie motywują do działania, powodują, że chcę się rozwijać, pomagają mi rozwiązać niektóre techniczne problemy, bądź po prostu są dla mnie inspiracją!

The first time I take part in such an initiative. However, I am a complete self-taught when it comes to blogging and generally understood blogosphere. I know where I draw? Mostly from other blogs. They motivate me to work, cause I want to grow, help me to solve some technical problems, or just are an inspiration to me!

Blogi które polecam

Oto moja lista trzech blogów, które z czystym sercem polecam i zachęcam do odwiedzenia!

1. SCRAPERKA - chyba każdy bloger wnętrzarski, ale i nie tylko zgodzi się ze mną, że zdjęcia Ani są przepiękne i niezwykle inspirujące. Jej wyczucie smaku oraz estetyka powoduje, że chcę się rozwijać w tym względzie. Wiem, że czytelnik w dzisiejszych czasach docenia dobrą fotografię, dlatego też uczę się od niej naprawdę wiele! Polecam!

2. My Pink Plum! - tej Pani chyba też nie muszę przedstawiać, w końcu otrzymała w tym roku niezwykle prestiżową nagrodę jaką jest Blog Blogerów 2014! Jednak ja uwielbiam tego bloga za energię, jaka od niego bije. Widać, że autorka wkłada całe serce w to, by wpisy były bardzo wartościowe, pomimo, że ich tematyka jest lekka i przyjemna. Dokładnie tak jak lubię:)

3. Cleo-inspire - trudno mi było zdecydować się na trzeci blog do polecenia, bowiem tak wiele ich czytam. Jednak przypomniałam sobie, że blogiem, do którego regularnie wracam jest właśnie ten. I to od początku mojej historii z blogowaniem, gdy nawet nie wiedziałam, że tyle wspaniałych blogów istnieje. Za co cenię Cleo-inspire? Przede wszystkim za ogromną systematyczność w dodawaniu wpisów. Bardzo często zmagam się z brakiem weny, bądź co gorsza z natłokiem myśli w głowie;) A wtedy wystarczy, że zajrzę w internet i wiem, że zawsze znajdę nowy post na tym wspaniałym blogu.

Here is my list of three blogs that with a pure heart recommend and encourage you to visit!

1. SCRAPERKA - I think every blogger interior design, but not only agree with me that the pictures are beautiful Ani and extremely inspiring. Her sense of taste and aesthetics makes me want to grow in this regard. I know that nowadays the reader appreciates a good photo, so I'm learning a lot from her! I would recommend!

2. My Pink Plum! - That you probably also do not have to submit, at the end of this year received a very prestigious award which is the Blog Bloggers 2014! But I love this blog for the energy that it spreads. You can see that the author puts her heart and soul into this, that the entries were very valuable, even though the subject matter is light and pleasant. Exactly the way I like it :)

3. Cleo-inspire - it was hard to decide on the third blog to command, because so many of their reading. But I remembered that blog, which regularly back is precisely this. And this from the beginning of my story with blogging, even when I did not know that there are so many great blogs. For what I appreciate Cleo-inspire? First of all, a great regularity in adding entries. Very often struggle with a lack of inspiration, or even worse the flood of thoughts in my head;) And then simply drop by the internet and I know that I always find a new post on this wonderful blog.

Zapraszam Was do lektury tych blogów oraz do tego byście sami zaproponowali te blogi, do których najczęściej zaglądacie, które za coś cenicie. Odsyłam Was na stronę, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły:


I invite you to read these blogs and they suggested that ye these blogs, which most often peeks that for something you value. I refer you to a page where you will find all the details:

2 komentarze:

 1. Bardzo fajne blogi poleciłaś, dziewczyny są bardzo inspirujące! chyba sama też wezmę udział w tej inicjatywie :)
  pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. inicjatywa jak najbardziej na tak! :) pozdrawiam:)

   Usuń

dziękuję za każdy komentarz!