poniedziałek, 16 marca 2015

Wielkanocne jajka / Easter eggs

Rok temu, mniej więcej o tej porze zrobiłam wpis o Wielkanocy w skandynawskim stylu. A dokładnie o świątecznych dekoracjach, głównie o jajkach w tymże stylu. W tym roku chcę pokazać kilka inspiracji dotyczących zdobienia jaj. Liczę na to bowiem, że w Waszych domach nadal jest tradycja wspólnego przystrajania jajek. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, słońce za oknem codziennie mi to przypomina. Czas na porządki, na wiosenne wietrzenie szafy;) A teraz zostawiam Wam ze zdjęciami, inspirujcie się i działajcie!

A year ago, at about this time I made an entry about Easter in Scandinavian style. And exactly Christmas decorations, mainly of eggs in that style. This year, I want to show several of inspiration on decorating eggs. I hope that, in your home is still a tradition common przystrajania eggs. Easter is fast approaching, the sun through the window it reminds me every day. Time for cleaning, airing Spring wardrobe;) And now I leave you with photos, to inspire and do it!


Jajka zdobione na białocolorful eggs

Wielkanocne jajka z kwiatami

Black and white Easter eggs

Czarno-białe wielkanocne jajka

Flower Easter eggs

Misterne wielkanocne jajka

Kolorowe wielkanocne jaja

Pastelowe jajka wielkanocne

interesting ideas for an Easter egg
Dziecięce jajka wielkanocne

5 komentarzy:

 1. ostatnie zdjęcie wymiata :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zawsze chętnie zabieram się za pisanki, nie znam tradycyjnej techniki, ale z przyjemnością maluje jajeczka wedle własnych upodobań :)))
  Milutkiego dnia

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie piękne te pisanki ! najbardziej podobają mi się te z gałązkami i 'mewami'?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!