niedziela, 29 marca 2015

Wielkanocne jajka naturą zdobione / Easter eggs decorated with nature

Ostatnio udałam się do sklepu w celu zakupieniu kilku dekoracji na zbliżające się Święta. Jednak totalnie nic nie przypadło mi do gustu. W geście desperacji kupiłam tylko małe jajka z piórkami na patyczkach. Jednak nie zamierzałam ich zostawić w tej formie, a wyczarować coś zupełnie innego. 

Recently I went to the store to purchase a few decorations for the upcoming holidays. However, totally nothing to my liking. In a gesture of desperation, I bought only a small eggs with feathers on skewers. But I was not going to leave them in this form, and conjure up something else.


Dekoracja stołu wielkanocnego, styl skandynawski


Na początku z zakupionych dekoracji przygotowałam małą dekorację talerza, jaki mógłby się znaleźć na świątecznym stole.  

At the beginning of purchased decorating decoration prepared a small plate, which could be found on the holiday table.

Easter eggs in scandinavian style

Easter eggs in scandinavian style

Później przeszłam do dekorowania jaj. Wyciągnęłam kawałek brązowej tkaniny i sznureczki i tak oto powstało kilka naprawdę ciekawych świątecznych inspiracji. Lubię taką prostotę i nawiązanie do natury. A Wy jak sądzicie?

Later I went to decorate eggs. I pulled out a piece of brown cloth and strings and thus created some really interesting Christmas inspiration. I like the simplicity and connection to nature. And you what do you think?

Jajka w piórkach na świątecznym stole

eggs feathers on Easter table

Pomysł na naturalne jajka wielkanocne

W tym roku jedziemy na Święta w moje rodzinne strony, więc tam na pewno będzie kolorowo. Jednak mam nadzieję, że powyższe pomysły Was zainspirują. Naprawdę w bardzo niewielkim budżecie można stworzyć ciekawe dekoracje świąteczne. Zachęcam do działania! 

This year, we're going for Christmas in my hometown, so there is sure to be colorful. But I hope that these ideas will inspire you. Really a very small budget you can create interesting Christmas decorations. I encourage you to go!

2 komentarze:

 1. U mnie przy jajkach napewno pojawią się piórka... :)
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla mnie jest to piękne połączenie! :)

   Usuń

dziękuję za każdy komentarz!