czwartek, 19 marca 2015

Wiosenna organizacja DIY / DIY spring organization

Wiosna zawitała do Białegostoku! I ogromnie mnie to cieszy i nie przejmuję się tym, że podobno znów ma się ochłodzić. Póki co to korzystam i łapie każdy promyk słońca. Jednak wiosna nie lubi naszych mieszkań. Po ciężkiej i długiej zimie słońce dostaje się w każdy kąt naszego mieszkania i ujawnia dawno nieodkryty kurz i brud, no i te okna...dramat! Powoli ogarniam mieszkanie i staram się zdążyć ze wszystkim do świąt. Jednak w tym roku mam jeszcze gorzej niż zwykle. Na okres wakacyjny planujemy przeprowadzkę do naszego My first home. I warto przejrzeć wszystkie rzeczy by nie zabierać tych niepotrzebnych. 

Spring came to Bialystok! I greatly'm happy and I do not care that has supposedly cool again. While what I use and catches every ray of sunshine. However, the spring does not like our homes. After a hard and long winter sun reaches into every corner of our apartment and reveals I have not discovered the dust and dirt, and of those windows ... drama! Slowly embrace apartment and try to finish everything for the holidays. But this year, I'm even worse than usual. For the holiday period, we plan to move to our My first home. I want to review all the things that do not take these unnecessary.

Naklejki na segregatory do domowej organizacjiDlatego też w końcu kupiłam czarno-białe segregatory i postanowiłam ogarnąć wszystkie dokumenty i inne papiery. Było tego naprawdę sporo. Najgorzej jednak było mi się uporać z rzeczami ze studiów. Skończyłam studia jakiś czas temu i wszystko bez przeglądania wrzuciłam do komody. Jednak w końcu nadszedł ten dzień kiedy musiałam się z tym zmierzyć. Zajęło mi to parę godzin, jednak ostatecznie zostawiłam tylko te rzeczy, które kiedyś mogą mi się przydać w pracy. 

Therefore, in the end I bought a black and white binders and decided to embrace all documents and other papers. This was really a lot. However, it was the worst I deal with things from college. I graduated some time ago, and all this without browsing threw to the dresser. However, at the end of the day came when I had to deal with it. It took me a couple of hours, but eventually left only those things that once could do for me at work.

diy sticker for files

A Wam jak idą wiosenne porządki? 

And you are going to spring cleaning?

5 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba podtytuł twojego bloga - wszystko o wnętrzach i życiu w nich - niektórzy zapominają o tym drobnym szczególe, jakim jest fakt, że żyjemy we wnętrzach a nie dla wnętrz ;) pozdrawiam i dziękuję za wizytę u mnie. Olka

  OdpowiedzUsuń
 2. My jesteśmy dość zorganizowani, wszystko u nas musi być posegregowanie, oznaczone i na właściwym miejscu - dlatego jestem bardzo na tak :)))
  Pozdrawiam cieplo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też zawsze miałam wszystko poukładane dopóki nie zamieszkałam z moim obecnym mężem;)
   pozdrawiam!

   Usuń
 3. No i pozamiatane :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!