piątek, 1 maja 2015

Czas na piknik / Time for a picnic

Majówka w Polsce uważana jest za rozpoczęcie sezonu grillowego. Jednak dla mnie jest to rozpoczęcie sezonu na posiłki pod chmurką. Zdecydowanie nie sam grill mnie zachwyca a to, że po długich miesiącach siedzenia w domu można w końcu z rodziną wyjść i delektować się jedzeniem na świeżym powietrzu. Także jeśli pogoda dopisze zachęcam do wspólnego grillowania, robienia ognisk oraz pikników na tej pięknej, soczystej trawie. A poniżej znajdziecie kilka propozycji na to jak można sprawić by piknik był naprawdę niezwykle przyjemny. Udanej majówki kochani!

Picnic in Poland is considered to be the start of grilling season. But for me this is the start of the season for meals under a cloud. Definitely not the grill and it delights me that after long months of sitting at home, you can end up with family to go out and enjoy the food in the fresh air. Also, if the weather permits urge to common facilities, making bonfires and picnics on this beautiful, lush grass. And below are some suggestions for how you can make the picnic was really pleasant. Have picnics dear!

Piknik w lesie


piknik na plaży

Piknik na łące

Śniadanie pod chmurką

Relaks na świeżym powietrzu

Wiosenny stół


2 komentarze:

  1. Ja już nie mogę sie sama doczekać, kiedy zrobić się u nas nieco cieplej, aby wybrać się na piknik :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Mmm urocze....i tak nie wiele trzeba do szczęścia i odpoczynku na świeżym powietrzu. W tym momencie zazdroszczę tym którzy mają domy nie mieszkania...pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!