wtorek, 16 czerwca 2015

Palety z betonem / Pallets of concrete

Post na temat betonowych blatów do łazienki cieszył się sporym zainteresowaniem, także idę za ciosem i chcę Wam pokazać kolejną odsłonę betonu. Tym razem będzie to połączenie wszystkim znanej europalety z wylewką betonową. Dzięki tym dwóm elementom powstał bardzo ciekawy stolik kawowy. I jeśli dotychczas mieliście jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy beton może odnaleźć się w przytulnych wnętrzach, to mam nadzieję, że od tej pory mieć już ich nie będziecie!

Post about concrete countertops for the bathroom enjoyed great interest, as I go with the flow and I want to show you another installment of concrete. This time it will be a combination of all pallets with the concrete base. With these two elements created a very interesting coffee table. And if you previously had any doubt as to whether the concrete can find in the cozy, I hope that from now on they do not have you!

Skandynawski salon
Beton w salonie
Europalety w skandynawskim salonie


PODPIS

4 komentarze:

 1. ciekawy pomysł :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój kolega robi meble z palet. Wydaje mi się, że beton + palety to z jednej strony dobre połąćzenie, ale dość chłodne. Jedynie do BARDZO nowoczesnych wnętrz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie tak chłodno, gdy doda się dużo ciepłych dodatków do wnętrza:) pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Ciekawie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!