wtorek, 23 czerwca 2015

Prysznic i wanna na jednej ścianie / Shower and bath on one wall

Ostatnio u nas gorącym tematem jest główna łazienka. No bo jak tu wytłumaczyć ekipie remontowej wizję, jaką mam w głowie:) To jest dopiero wyzwanie! Więc postanowiłam poszukać tak dużo podobnych zdjęć mojej wymarzonej łazienki, jak tylko uda mi się znaleźć. Mam nadzieję, że dzięki temu uda się uniknąć różnych niespodzianek. Szczególnie, że wymiary naszej łazienki pozwalają na wprowadzenie zarówno wanny, jak i prysznica. No bo co mamy rezygnować z czegoś, jak nie musimy:) Jednak by obie te rzeczy zmieściły się na jednej ścianie, wymyśliłam by od zabudowy wanny dopasowana została szyba od kabiny prysznicowej. No i tu jest problem. Dlatego też dla naszego pana od wykończeniówki przyszykowałam porządną dawkę inspiracji.  

Last in our hot topic is the main bathroom. I mean, how can you explain a repair crew vision that I have in my head :) This is just the challenge! So I decided to look so much like photos of my dream bathroom as soon as I can find. I hope that this will be avoided different surprises. Especially because the dimensions of your bathroom, you can introduce both a bathtub and shower. Because what we have to give up something, as we do not need :) But to both of these things fit on one wall, I came up to the building baths was matched glass of the shower. Well, here is a problem. So for our master of wykończeniówki przyszykowałam a decent dose of inspiration.Wanna i prysznic

połączenie wanny z prysznicem

Wanna z prysznicem

Nowoczesna łazienka z wanną i prysznicem

Wanna prysznic

Nie patrzcie proszę na wystrój i kolorystykę powyższych łazienek, chodziło mi bowiem tylko o sam pomysł połączenia wanny z prysznicem. Co sądzicie? Czy jest to dobre rozwiązanie? 

Please do not look at the decor and color scheme of these bathrooms, because I was concerned only about the same idea of combining bath with a shower. What do you think? Is this a good solution?

PODPIS

9 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe i praktyczne ale trzeba to wszystko dobrze przemyśleć żeby nic nie podciekało i żeby użytkowanie zarówno prysznica jak i wanny przebiegało sprawnie ;) Ale idea zacna.

  www.arch-tecture.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję:) no właśnie nasza ekipa miała pewne wątpliwości co do wykonania, jednak chyba damy radę zrealizować naszą wizję:)

   Usuń
 2. Świetny pomysł, wygląda naprawdę cudnie :) Myślę, że teraz na pewno zrozumie twoją wizję. A Wasza łazienka w jakiej będzie kolorystyce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Planujemy białe płytki na ścianę, a szare na podłogi. Z tym, że na ścianie, gdzie znajdować się będzie wanna oraz prysznic planujemy płytki teksturowane:) jeszcze zastanawiamy się nad meblami do łazienki...:)

   Usuń
 3. Bardzo podobają mi się takie rozwiązania

  OdpowiedzUsuń
 4. Wanna z prysznicem to pomysł rewelacyjny, tylko czy nie ekonomicznej byłoby zrobić dwa w jednym zamiast jedno obok drugiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moze i ekonomiczniej;) jednak obecnie mam takie rozwiazanie i nie jestem zadowolona;)

   Usuń
 5. Planuje właśnie w taki sposób umiejscowić w swojej łazience prysznic i wannę, ale do tej pory jakoś brakowało mi konkretnej koncepcji. Dzięki temu wpisowi mam już pewien zarys i bardzo Wam za to dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo się cieszę, że udało mi się zainspirować, pomóc w podjęciu decyzji! :)

   Usuń

dziękuję za każdy komentarz!