sobota, 6 czerwca 2015

Szklane panele z drewna z odzysku / The glass panels of wood with recycled

Już dawno mieliśmy być na etapie wykańczania naszego First home. Jednak z racji tego, że załapaliśmy się na program MDM musimy czekać, aż pieniądze zostaną wypłacone developerowi. I trochę nam się to wszystko przedłuża. Do tego nie mamy ekipy remontowej, gdyż terminy nam się trochę nie zgrywają. Mimo to staramy się być optymistycznie do tego wszystkiego nastawieni i nie denerwować się zbytnio. Co ma być to będzie. Niektórych rzeczy się nie przeskoczy. 
Myślałam, że o tej porze, a szczególnie w długi weekend będę od rana do nocy na budowie. Tak jednak nie jest, zatem oglądam wszelakiego rodzaju strony i szukam pomysłów i nietypowych rozwiązań. I dziś znalazłam tę oto kuchnię:


Already long ago we had to be at the stage of finishing our First home. However, because of the fact that grabbed a MDM program we have to wait until the money will be paid to the developer. And some we are all prolonged. For this we do not have a repair crew because we need some deadlines do not pretend to be. In spite of everything we are trying to be optimistic attitude to all this and do not fret too much. What is to be will be. Some things do not jump. I thought at this time, especially in the long weekend I will be from morning to night on site. This, however, is therefore not watch all kinds of hand and looking ideas and unusual solutions. And today I found this here kitchen:Szklane panele w kuchni
Na pierwszy rzut oka kuchnia ta wydaje się bardzo zwyczajna. Białe fronty, białe ściany, nowoczesne dodatki. Kuchnia jakich wiele. Jednak mam nadzieję, że zauważyliście bardzo ciekawy jej element. Są nimi szklane panele, które zostały wykonane z drewna z odzysku. Nie mam pojęcia jak zostało to wykonane, jednak poszperałam w internecie i jest to możliwe. A efekt, przyznajcie sami, robi wrażenie. I do tego jest eko! Czego chcieć więcej?

At first glance this kitchen seems very ordinary. White fronts, white walls, modern design. The kitchen like many others. But I hope you have noticed a very interesting element thereof. These are glass panels, which are made of recycled wood. I have no idea how this has been done, but fumbled on the internet and it is possible. And the effect, they admit, is impressive. And this is eco! What do you want more?

Nowoczesna kuchnia
Szklane panele i dodatki kuchenne
5 komentarzy:

 1. No proszę, jakże efektowny pomysł, warto go sobie gdzieś zapisać, co uczyniam w trybie natychmiastowym :))
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny efekt. Wnętrze naprawdę niczego sobie i bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście bardzo ciekawe, wyglądają świetnie! Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja właśnie szukam rozwiązania na miejsce pomiędzy blatem a szafkami. Widziałam takie panele chyba w komforcie jako panel podłogowy. Efekt jest świetny.
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda genialnie! Wogóle przepięknie całość jest skomponowana.

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!