piątek, 10 lipca 2015

Nowoczesne rozwiązania w łazience / Modern solutions in the bathroom

Jestem bardzo ciekawa, czy jesteście za tradycyjną łazienką, czy też za nowoczesnymi, nietypowymi rozwiązaniami w tym pomieszczeniu? Ja na przykład bardzo lubię, gdy w łazience coś mnie zachwyca, jakiś nowatorski pomysł. Jednak wiem, że gdy będę (już niedługo) robić swoją łazienkę, to nie będzie w niej żadnych wymysłów. Nie oszukujmy się, ale wszystko co inne to kosztuje. Lecz nie oznacza to, że nie można się inspirować, wybrać jakiś jeden fajny element i wcielić go w życie. Taki element, który będzie naszą łazienkę wyróżniał na tle innych:)

I'm very curious, are you a traditional bathroom, or for modern, unusual solutions in this room? For example, I really like it when something in the bathroom impresses me, a novel idea. But I know that when I will (soon) to do your bathroom, it will not be there any gadgets. Do not kid yourself, but everything else is free. But this does not mean that you can not inspire, choose some one nice item and incorporate it into practice. Such an element that will be our bathroom stand out against other :)

Nowoczesny zlew


Zlew inny niż wszystkie

Klimatyczna łazienka z drewnem

Drewno w nowoczesnej łazience

Modern bathroom

Minimalistyczna, nowoczesna łazienka

Minimalistyczny prysznic


PODPIS

6 komentarzy:

 1. Jestem bardzo na tak, piekne inspiracje, piekne rozwiązania. Każdą z tych łazienek chciałabym mieć :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialna inspiracja. Wszystko takie estetyczne. Sądzę, że to oświetlenie dodaje takiej tajemniczości. Super blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie rozwiązania szalenie mi się podobają, ale tak sobie myślę, że jedynie niektóre elementy mogę przenieść do swojej łazienki, bo niestety koszty realizacji takich nowoczesnych projektów są dość pokaźne;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to też pisałam, że to tylko marzenia, a inspirować się warto! :)

   Usuń
 4. Drugie i trzecie zdjęcie - mistrzostwo!

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!