niedziela, 5 lipca 2015

Sypialnia na lato / Bedroom for summer

Ufff....upalny ten weekend nieprawdaż? Nocą nieco więcej można doznać ochłody, ale i tak ciężko jest spać w takich temperaturach. Ratunkiem jest spanie pod lekką kołdrą, lub w ogóle pod samym prześcieradłem. Wszystkie koce i narzuty, które towarzyszą  mi przez większość roku zostają zastąpione lekkimi materiałami. Zamieniam pościel na taką, która jest w jasnym kolorze. Wszystko po to, by choć trochę poczuć się lekko w te upalne noce. Zatem jaka jest idealna sypialnia na lato? Zobaczcie sami. 

Ufff.... hot this weekend, is not it? At night a little more, you can experience cool, but it's hard to sleep at such temperatures. Salvation is sleeping under a light duvet, or not at all under the same sheet. All blankets and bedspreads that accompany me through most of the year are replaced by lightweight materials. I will replace bedding on one that is light in color. All this, to feel a little bit lightly in these hot summer nights. So what is the perfect bedroom for the summer? See for yourself.

PODPIS

3 komentarze:

  1. Piękne inspiracje:) My również przerzuciliśmy się na lekki materiał do okrycia, a i tak w nocy duszno i gorąco;) Pozdrawiam ciepło:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne sypialnie. Mogłabym się w takich budzić codziennie nawet o świcie;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne, letnie inspiracje! Aż się chce wskoczyć do tych cudownych łóżek mimo panującego upału :) Coś z tym jednak jest, że sypialnie przytulniejsze wydają się zimą, kiedy można się po uszy zakopać w kocykach i pościelach.

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!