środa, 1 lipca 2015

W poszukiwaniu krzeseł / In search of chairs

Pomyślicie sobie, że zwariowałam. Jeszcze nie mam ścian pomalowanych i ułożonych podłóg, co więcej nie mam jeszcze wybranych płytek do łazienki, a już szukam krzeseł do jadalni! Jednak wiem, że teraz im więcej wybiorę rzeczy, których będę pewna to nie będę musiała poświęcać na to czasu, gdy już sobie wyjedziemy gdzieś odpocząć. Drugim problemem jest fakt, że mi naprawdę niewiele krzeseł się podoba. Jednak postanowiłam pokazać Wam moje typy. Poniższe inspiracje mają pasować do drewnianego, dębowego stołu, który podobno już się robi:) 

You'll think to myself that crazy. I do not have the walls painted and stacked floors, what's more I do not have selected tiles for the bathroom, and now I am looking for chairs to the dining room! But I know that now the more I will choose what I will sure I will not have to spend time to do it, once we leave yourself somewhere to rest. The second problem is that I really like the little chairs. However, I decided to show you my type. These inspirations are to be matched to the wooden, oak table, who reportedly already being done :)

Szare krzesło


Szare krzeszło

Krzesło do jadalni

Białe krzesło z czarnym siedzeniem

Szare krzesło do jadalni

I co sądzicie o moich wyborach? Na zakończenie mam dla Was specjalny kod rabatowy      –15% na zakupy w dziale DODATKI w skle­pie online Opa&Company. Kod zniż­kowy: opa­and­blogi.

And what do you think of my choices? At the end I have for you a special discount code -15% on purchases at department EXTRAS online store Opa&Company. Discount code: opaandblogi.
PODPIS

2 komentarze:

  1. Pierwszy i ostatni - moje faworyty :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również mam takich samych faworytów jak Maria ^ Pierwszy i ostatni! :)

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!