poniedziałek, 27 lipca 2015

Wakacje we wspaniałym wnętrzu / Holidays in a magnificent interior

Wróciliśmy! Udało nam się wybrać na parę dni do mojego ukochanego Trójmiasta. Mogę wracać tam co roku, choćby na jeden weekend. W Gdyni Orłowo robiliśmy nawet naszą ślubną sesję:) Jednak pomimo, że nasz urlop jeszcze trwa, to dziś nie był to wakacyjny dzień. Od razu na dzień dobry wiele spraw związanych z wykańczaniem naszego nowego domu, wiele niezbyt dobrych wiadomości. Takie zderzenie z rzeczywistością bywa trudne, aczkolwiek jestem na tyle zrelaksowana by przyjąć to wszystko ze względnym spokojem. 

We came back! We were able to go for a couple of days to my beloved Tri-City. I go back there every year, even for one weekend. In Gdynia Orlowo even did our wedding session :) But even though our vacation still continues today, though it was not a holiday day. Immediately on a good day many issues related to finishing our new home, a lot of not very good news. Such a collision with reality is sometimes hard, but I'm relaxed enough to take it all with relative ease.

Otwarta, przeszklona łazienka

A, że wakacyjnych wojaży jeszcze czas to chcę Wam pokazać wspaniałe wnętrza, gdzie można wypocząć w Belgii. Zostały one zaprojektowane przez Veronique Bogaert. Ja natomiast się w nich zakochałam i z ogromną przyjemnością spędziłabym w nich swój urlop. Wy również? 

And that holiday journeys have time I want to show you great interior, where you can relax in Belgium. They were designed by Veronique Bogaert. But I fell in love in them and I am delighted spędziłabym them your holiday. You too?

Kamień w łazience
Nowoczesna łazienka w hotelu
Belki w sypialni
Klimatyczna sypialnia


PODPIS

3 komentarze:

  1. Już z samej tej łazienki bym nie wychodziła - boskie wnętrze!

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety nie moje klimaty, zbyt "surowe" ale sufit nad łożem kusi:-) mogłabym w takiej sypialni spędzic kilka nocek:-)

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!