wtorek, 25 sierpnia 2015

Luksusowa natura w domu / Luxurious nature at home

Wiecie co? Tak już mi głupio, tak już bym Wam chciała pokazać nasz nowy dom. Wiem, że są tacy co czekają na efekty naszej pracy. Naprawdę już bym chciała pisać o swoich wnętrzach, jednak realia są póki co inne. Wiem, że czekacie i proszę o trochę cierpliwości, no i uwierzcie, że my czekamy najbardziej!! 
A zmieniając temat, czy zadaliście sobie kiedyś takie pytanie: Czy natura może być luksusowa? Ja dotychczas nie myślałam o naturze w ten sposób. Raczej kojarzyła mi się ze wszystkim tym co swojskie, niewymuszone. Jednak po przejrzeniu poniższych zdjęć doszłam do wniosku, że natura bardzo dobrze wygląda z luksusowymi elementami. Jest to również dobre rozwiązanie dla tych osób, które chcą mieć nieco natury w miejskim zgiełku oraz dla tych co lubią dodać nieco smaku do domu na odludziu:)

Wystrój stołu
Skórzana sofa z zielenią

Skandynawska luksusowa sypialnia

PODPIS

6 komentarzy:

 1. Pewnie, że może być luksusowa ;) Piekne na to przykłady wybrałaś, a na Twój domek jeszcze poczekamy :) Bedzie pieknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko zależy od tego, co uważamy za naturę, jak ją postrzegamy. Zauważ, że większość luksusowej "natury" to produkty przetworzone w jakiś sposób, ujarzmione. Czy to jest dalej natura...? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Luksus, ale w formie jaką lubię, bo takiej subtelnej. No i co najważniejsze bez kiczu;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kolorystyka, wspaniałe faktury. Wszystko mi się podoba, i to bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie luksus we wnętrzu to zdecydowanie skóra! Warto poszperać w Internecie. Na EsteliaStyle znalazłam ciekawe propozycje do salonu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bez cienia wątpliwości muszę przyznać, że naturalny luksus w takim wydaniu ogromnie mi odpowiada. Całość jest niezwykle ciepła i przytulna, no i luksusowa, bo każdy element wystroju wygląda na znakomity jakościowo.

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!