sobota, 1 sierpnia 2015

Współczesna, drewniana kuchnia / Contemporary, wooden kitchen

Białe kuchnie zdominowały nasze domy, to fakt. Moja kuchnia w 99% też taka będzie. I tak jak wiele jest jej zwolenników, tak wiele jest przeciwników. Niektórzy nie wyobrażają sobie bez niej swojego domu, inni natomiast twierdzą, że białe fronty są zimne i surowe. Ja natomiast nie chcę rozważać na ten temat, tylko chcę pokazać alternatywę dla białej kuchni. Piękne, drewniane fronty nie muszą nam się kojarzyć ze starym domem. Idealnie współgrają z nowoczesnymi rozwiązaniami i sprzętami. 

White kitchens dominate our home, in fact. My kitchen at 99% or so will be. And so how many of its supporters, there are so many opponents. Some can not imagine without it his home, while others argue that white fronts are cold and harsh. But I do not want to reflect on this, but I want to show an alternative to the white kitchen. Beautiful wooden fronts do not need us to be associated with the old house. Perfectly harmonize with modern solutions and appliances.

biała, drewniana kuchnia

Drewno i marmur w kuchni

Beton i drewno w kuchni

Czarno drewniana kuchnia

stal i drewno w kuchni

PODPIS

3 komentarze:

 1. Widzę, że ty też zakochałaś się w "drewnianych" kuchniach! Ja już o takich na swoim blogu pisałam. I rzeczywiście - są świetną alternatywą dla białej kuchni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiscie swietna alternatywa!! Nie wszyscy maja odwage na calkowicir biala kuchnie, a to pozwala wprowadzic drewniane zalamanie w bialych wszedzie obecnych kuchniach. Super przyklady!! Pozdrawiam cieplutko ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba taka "drewniana" kuchnia :)
  Szczególnie panele. Mamy z mężem właśnie dom do wykończenia i zastanawiamy się nad panelami do kuchni właśnie. Takie bym chciała: http://bel-pol.pl/offer/product/3/92/Egger/Panele-podlogowe/Dab-Polarny-206673 ale zastanawiam się czy nie za jasne do kuchni, bo wszystko na nich będzie widać. Jak myślicie?

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!