wtorek, 11 sierpnia 2015

Wystrój komody w sypialni / The decor of drawers in the bedroom

W naszych sypialniach zazwyczaj stawiamy tylko niezbędne meble. Najczęściej jest to przede wszystkim łóżko, szafki nocne, komoda lub szafa. Moim zdaniem ładnie też w tym pomieszczeniu wygląda wygodny fotel i stojąca obok lampa podłogowa (na ten temat poświęcę osobną notkę). I jeśli nie jesteśmy zwolennikami półek na ścianach, tak jak ja, to pozostaje nam niewiele przestrzeni na udekorowanie wnętrza różnymi dodatkami. Oczywiście można coś fajnego wymyślić na ścianie za łóżkiem, jednak dziś chodzi mi o mniejsze i subtelniejsze dodatki. Zobaczcie poniższe zdjęcia, bo może coś wpadnie Wam w oko i postanowicie coś zmienić w Waszej oazie spokoju;)

In our bedrooms usually we put only the necessary furniture. Most often it is first of all a bed, bedside tables, chest of drawers or wardrobe. In my opinion nicely in this room it looks comfortable chair and standing next to a floor lamp (on this issue will devote a separate note). And if we are not supporters of shelves on the walls, like me, it leaves us little space to decorate the interior of various additives. Of course you can come up with something cool on the wall behind the bed, but today I'm talking about smaller and more subtle accessories. See the photos below, because maybe something will fall to you in the eye and you decide to change something in your oasis of peace;)

Biała komoda w sypialni


Biała komoda w sypialni

Żarówka w sypialni

Dodatki w sypialni

Wystrój komody

Dekoracje starej komody

Minimalistyczne dodatki w sypialni

Subtelne dodatki w sypialni

Dekoracje w sypialni

PODPIS

8 komentarzy:

 1. Przepiękne komody:) Zwłaszcza te białe z dwóch ostatnich zdjęć mi się spodobały i chętnie widziałabym jedną z nich w mojej sypialni, bo właśnie takiego mebla mi w niej brakuje;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja przepadłam bo szukam komody do pokoju córki. Na razie kupimy szafę bo najbardziej potrzebna, a na ta komodę sobie poczeka :)
  http://www.forte.com.pl/meble/komoda-lblk34.html
  pzdr Gosia

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam komody Malm z Ikea. Są ponadczasowe, proste i zawsze można je "ozdobić" dodatkami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam komody Malm z Ikea. Są ponadczasowe, proste i zawsze można je "ozdobić" dodatkami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie wyglądają takie połączone Malmy i myślę, że pasują do naprawdę wielu stylów dzięki swojej neutralności. Podoba mi się tez komoda w stylu vintage z szóstego zdjęcia - niestety stare meble tego typu nie były wyposażane w prowadnice i ciężko "chodzą", co jest dużym minusem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na prawdę ciekawie prezentują się te komody.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne meble, a dodatki, które zostały z nimi zestawione komponują się wręcz idealnie. Kilka wyjątkowo mi się spodobało i będę na podobne z pewnością "polował";)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne, bardzo inspirujące zdjecia :)

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!