wtorek, 1 września 2015

Witaj wrzesień!

Dziś pierwszy dzień września. Jest to bardzo ważna data nie tylko historycznie, ale i dla wszystkich tych, co usłyszeli dziś pierwszy dzwonek. Jednak przede wszystkim wrzesień to taki miesiąc, gdy większość z nas zaczyna nowe zadania, które będą nam towarzyszyć przez najbliższych dziesięć miesięcy. Dla dzieci zacznie się szkoła, dla rodziców zaś próba połączenia pracy z zajęciami swoich pociech. Dlatego też by przebrnąć przez wrzesień i przez kolejne miesiące ważna jest bardzo dobra organizacja. Najlepiej taka, która jest widoczna i dostępna dla wszystkich mieszkańców domu. A zatem zobaczcie pomysły jakie dla Was przygotowałam. Powodzenia na cały rok! 

domowa organizacja


home organization

organizacja w domu

Domowy kalendarz

Organizacja zajęć w domu

domowa organizacja

PODPIS

9 komentarzy:

 1. Idealne inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne inspiracje i warto o nich pomyśleć tylko że szewc bez butów chodzi hehehe
  Dobrze że mam chociaż notes bo bym sie zgubila :)

  buźka

  Zoyka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja dokładnie mam to samo, kiedyś chciałam mieć wszystko w telefonie, ale szybko wróciłam do tradycyjnego kalendarza:)

   Usuń
 3. Lubie być zorganizowana, wiec te pomysły ogromnie mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne pomysły.
  Naprawdę ułatwiają życie. I fajne jest to, że nie trzeba być mistrzem organizacji, żeby z nich skorzystać. Taki grafik powieszony w widocznym miejscu aż sam kusi, żeby do niego zajrzeć czy coś w nim zapisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawsze najprostsze pomysły są najlepsze!

   Usuń
 5. To się nazywa organizacja:-) Boskie

  OdpowiedzUsuń
 6. inspiracja z drugiego zdjęcia jest rewelacyjny, pozostałe również bardzo pomysłowe, nie ma jak kreatywna organizacja, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!