poniedziałek, 29 lutego 2016

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!

Długo się zastanawiałam czy po półrocznej przerwie w blogowaniu warto jest do tego wracać. Jednak po namowie męża i kilku innych aspektach postanowiłam wrócić do tego świata. Mam nadzieję, że jest to dobra wiadomość dla Was kochani, bo cały czas mnie odwiedzacie, komentujecie moje posty, no a przede wszystkim może znajdą się i tacy, co czekają na to jak wygląda mój dom. 
Przerwa ta też wpłynęła na moją wizję My first home. Jest nowe logo, szata graficzna, no i nowe pomysły na posty. 
To co, jesteście ciekawi, jak wygląda M Ó J  D O M ?? Na razie kilka tylko ujęć, jednak obiecuję, będzie więcej! Napiszcie, czy nadal jesteście tu ze mną:) Trzymajcie się!! 

Zdjęcia My first home
PODPIS

13 komentarzy:

 1. Właśnie wychodziłam tu ostatnio, a Ciebie było brak... cieszę się, że jesteś :) może jakieś wpisy remontowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja również się cieszę :) mam w planach takie wpisy:)

   Usuń
 2. Cieszę się ogromnie, że wróciłaś :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia wyglądają zachęcająco, czekam na więcej! :)
  Pozdrawiam,
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 4. Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia i nowe wpisy : ) Powroty są dla blogerów trudne, ale skoro dopiero co urządziliście nowy dom, zdecydowanie masz o czym pisać. Myślę, że wielu czytelników skorzysta z Twojego doświadczenia, bo planowanie wszystkiego od podstaw wymaga dużej wyobraźni i zmysłu organizacyjnego. Te kilka ujęć to za mało, czekamy na obszerną fotorelację, pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to prawda, mam o czym pisać, pozdrawiam ciepło:)

   Usuń
 5. Pięknie, stylowo i klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne wnętrze, urządzone z pomysłem i wzbogacone pięknymi detalami. Sami jesteśmy na etapie budowy domu, jednak do urządzenia pomieszczeń jeszcze długa droga. Chętnie poczytam jak rozwiązaliście kwestie wentylacji, ogrzewania domu. My zastanawiamy się nad zakupem wentylatora ( dokładnie: http://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-scienne,25.html ) Jednak nie chcemy podejmować pochopnie decyzji, ciekawy jestem jak dylemat wentylacji został rozwiązany w Waszym domu. Czas niestety goni a decyzji nikt za nas nie podejmie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas wiele kwestii było z góry narzuconych z racji tego, że nasz dom budował developer. Jednak dziękuję za wszelkie sugestie co byście chcieli czytać na tej stronie:)

   Usuń
 7. Na pewno z przyjemnością wraca się do takiego pięknego domu!

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!