sobota, 31 grudnia 2016

Podsumowanie roku 2016, czyli TOP 3 na blogu

31 grudnia to idealny czas na podsumowanie tego co się wydarzyło przez cały rok oraz czas na postanowienia noworoczne. Dla nas to był wyjątkowy rok, bo pierwszy w naszym domu. I mimo, że niewiele się w tym czasie w nim zmieniło, to jednak co swoje to swoje:) W ostatnich dniach roku wybraliśmy praktycznie już wszystkie brakujące meble. Powoli będą się one u nas pojawiać. A to znaczy, że będą nowe wpisy na blogu;) Jakże mnie to cieszy!
Jak mogę w skrócie podsumować ten rok? Praca, praca i jeszcze raz praca. A w każdej wolnej chwili czas spędzony we dwoje! Tych chwil nikt nam nie odbierze:)Teraz podsumuje to, co wydarzyło się u mnie na blogu przez ten rok. Było wyjątkowo mało wpisów, jednak wszystkie dotyczyły mojego domu i tego, co się w nim dzieje. Spełniłam w ten sposób swoje założenie z grudnia 2015!! A poniżej trzy wpisy, które najbardziej przypadły Wam do gustu:

1. Lampy w naszym domu

zdjęcia My first homeSZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
UŚMIECHU NA KAŻDY DZIEŃ KOCHANI! 


PODPIS

2 komentarze:

  1. Przepiękna łazienka, gratuluję projektu :-) W moim domu zostało jeszcze trochę mebli do dobrania, np. wieszak na ubrania (nie mam pomysłu, gdzie szukać) czy taboret pasujący do mebli (znalazłam fajny w Ikei).

    Wszystkiego dobrego w nowym roku i w wolnej chwili zapraszam do mnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oryginalna lampa :)

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz!